Login

Register

Login

Register

Gēls atmirušās ādas noņemšanai 1000 ml

11.69

Availability: In Stock

SKU: PSP112.
Categories: ,

Šis pēdu kopšanas līdzeklis ir paredzēts TIKAI PROFESIONĀLAI LIETOŠANAI skaistumkopšanas salonos vai medicīnas iestādēs. Nav ieteicams lietošanai mājas apstākļos. Paredzēts klientiem, kuriem ir problēmas ar pēdu ādas sabiezējumiem.
Gēla sārmainās sastāvdaļas ātri mīkstina cieto ādu uz pēdām. Gēls būtiski atvieglo pedikīra darbu, jo tas palīdz bez grūtībām noņemt ragveida ādu no pēdām, bez mehāniska spēka pielietošanas.

Galvenās priekšrocības
– Ātri un efektīvi mīkstina ragveida ādu uz pēdām.
– Blīvāks par citiem līdzīgiem produktiem, tāpēc to ir ērtāk un drošāk lietot.

Lietošana
Pietiekamu daudzumu gēla uzklāt uz vates vai marles un uzlikt uz pēdām tajās vietās, kur ir izveidojušies ādas sabiezējumi. Kājas ievietot polietilēna maisiņā vai ietīt folijā un ļaut gēlam iedarboties 10-15 minūtes. Mīkstos audus no pēdām noņemt ar lāpstiņas vai špāteles palīdzību. Atlikušo gēla daudzumu notīrīt ar slapju dvieli vai noskalot ar ūdeni.
Pēc procedūras beigām pēdas ieteicams apstrādāt ar SNB pH balansu regulējošu pedikīra krēmu. Lietojot gēlu atmirušās ādas noņemšanai, obligāti jāvalkā cimdi un aizsargbrilles. Izvairīties no produkta iekļūšanas acīs vai uz gļotādas. Sargāt no bērniem. Neuzklāt gēlu uz brūcēm un uz saplaisājušas ādas. Nevēlami efekti nav novēroti pie normālas un saprātīgas produkta lietošanas.

Kods: PSP112